22 grudnia 2014

PAKOWANIE PREZENTÓW

Na Waszą prośbę pokażę jak szybko, ładnie i małym kosztem zapakować prezenty. Skorzystam z gotowych zdjęć, które wyszukałam na Pinterest, ponieważ sama zajmę się tym dopiero jutro :) A czasu już naprawdę co raz mniej...  Najważniejszym składnikiem i bazą moich dzisiejszych inspiracji jest brązowy papier. Udało mi się znaleźć taki w sklepie Rossmann. A jeżeli chodzi o pozostałe materiały to tu już zależy wszystko od Waszej kreatywności i tego co znajdziecie w domu, a mogą to być np.: sznurek jutowy, taśmy dekoracyjne, gałązki, kolorowe sznurki, wstążki, papier kolorowy, materiały z wzrokami, stempelki, flamastry. W zależności od tego co znajdziecie w domu, możecie wykorzystać którąś z poniższych inspiracji: 


Oczywiście brązowy papier możecie zastąpić jakimkolwiek kolorem. Mi jeszcze bardzo do gustu przypadł biały. W obydwu przypadkach dodatkowe dekoracje są doskonale wyeksponowany, a papier stanowi jedynie tło do wszystkich małych dzieł sztuki jakie postanowicie dołączyć :)
 


Fot: Pinterest (tam oczywiście jeszcze więcej inspiracji)
 
Tak jak obiecałam do najtrudniejszych nie należą, a przy okazji ile zabawy, a pod choinką na pewno nie będzie nudno. Dodatkowo możecie wykorzystać dużo rzeczy, które macie w domu zamiast płacić grube pieniądze za wszystkie sklepowe świąteczne torebeczki! Także kto jeszcze jest w tyle z pakowaniem- POLECAM! :)

Pozdrawiam, A.

3 komentarze:

 1. Rozumiem, że w pracy nuda? ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma to jak zwykły(ale niezwykły) szary papier!Daje tyle możliwości :)
  Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne inspiracje! :) Pinterest to kopalnia pomysłów! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...