28 lipca 2015

Villa Augustus/ Dordrecht

Ostatni tydzień należał do tych bardziej zwariowanych. Ledwo wróciłam z Polski w poniedziałek wieczorem, a już w środę rano musiałam ruszać dalej w drogę. Tym razem jednak nie tak daleko bo do Dordrechtu, który znajduje się niecałe 20 km od Rotterdamu. Powodem mojego wyjazdu było spotkanie integracyjne z moim nowym zespołem, z którym przyjdzie mi pracować pewnie parę kolejnych lat. Nie to jest jednak najważniejsze. Najważniejsze jest miejsce do którego trafiliśmy, w którym spędziliśmy dwa dni i które chciałam Wam dziś pokazać. Ja wciąż jestem pod wrażeniem.
Villa Augustus- dawna wieża ciśnień zaaranżowana obecnie na hotel z pełnym zapleczem konferencyjno- gastronomicznym. To co mnie urzekło w tym miejscu to głównie niesamowita dbałość o szczegóły. Wszystko urządzone tak żeby było pięknie, zdrowo i kolorowo. Każdy pokój w innym stylu i klimacie. Widać, że ktoś kto tworzył te wnętrza włożył w nie całe serce.


Warzywa, owoce i kwiaty pochodzą z ogrodów/szklarni/grządek znajdujących się wokół villi. Wszystko jest zdrowe i naturalne. 


Nie mogło zabraknąć też "zaczarowanego ogrodu" pełnego labiryntów :D
Dodatkowo oprócz starych odrestaurowanych mebli można znaleźć nowoczesne designerskie perełki. Przeszłość miesza się tu z nowoczesnością i muszę przyznać, że jest to idealne połączenie.


W tej restauracji mogłabym przesiadywać godzinami.


Oczywiście do łazienki też zajrzałam i tu również się nie zawiodłam! :


Mają też własny sklepik, w którym można kupić wszystko od zdrowej żywności po elementy dekoracji wnętrz i zabawki dla dzieci.
A tu jeszcze kilka zdjęć z Villi Augustus.

I to by było na tyle. To chyba mój najdłuższy post i najwięcej zdjęć ale po prostu MUSIAŁAM Wam pokazać! (Za jakość zdjęć nie odpowiadam bo były robione telefonem. Nie mogę wprawdzie też narzekać :D) 

Jak Wam się podoba? Ja na pewno będę tam częstym gościem. Kto jedzie ze mną?? :D

Pozdrawiam i miłego dnia, A. 


1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...