28 października 2014

CONNECT ZONE


Słuchajcie!!!
 
Tym razem to ja potrzebuję Waszej pomocy, rady, wskazówek, inspiracji, ciekawych rozwiązań, pomysłów, no totalnie wszystkiego co może mi pomóc znaleźć właściwy kierunek!
Ale od początku! Moja firma jeszcze w tym roku zmienia swoją siedzibę i właśnie jesteśmy na etapie tworzenia projektu nowego biura! Jak się domyślacie oczywiście zaangażowałam się w całe przygotowania i dołączyłam do Design Champion Teamu. Kilka razy w miesiącu mamy spotkania z architektami, na których przedstawiane są nowe pomysły, wizualizacje, które następnie wspólnie omawiamy pod kątem estetycznym i praktycznym i akceptujemy lub zmieniamy. Celem tych spotkań jest zaangażowanie pracowników do wspólnego tworzenia nowej przestrzeni, w której przyjdzie nam już niedługo pracować,ale.... nie o tym :) 
 
Wraz z koleżanką zgłosiłam się do projektu "stwórz własną strefę connect".

Co to jest strefa connect?Strefa connect to wydzielona część biurowa na nieformalne spotkania służbowe lub krótki odpoczynek w miłym otoczeniu. Są to strefy, których nie można rezerwować na spotkania, więc w każdej chwili możesz podejść i skorzystać.Co jest naszym zadaniem?Musimy ją zaprojektować! :)
 
A jakiej pomocy potrzebuję od Was?No cóż jak wiecie głównie interesuje się designem wnętrz prywatnych/ mieszkalnych także dla mnie to też temat całkiem nowy. Chciałabym się dowiedzieć jak Wy wyobrażacie sobie taką strefę, co powinno się w niej zajmować, w jakich powinna być kolorach, jakie materiały można tam użyć. Nie mam żadnych organiczeń jeżeli chodzi o meble i materiały także mogę puścić wodzę fantazji. Nie chcę też żeby to był zwykły szary pokój z sofą i stołem, ma być oryginalnie, kolorowo, różnorodnie i z pomysłem. Może widzieliście gdzieś jakieś ciekawe rozwiązania i możecie się nimi podzielić?
 
Baaaaardzo liczę na Waszą pomoc i kreatywność :)A tu kilka wesołych inspiracji z biur Google na całym świecie, które sama wyszukałam :

 
Muszę przyznać, że oni są niesamowici!!! :))i hit hitów:
                      Źródło zdjęć: Pinterest 

No cóż... myślę, że w takich wnętrzach zupełnie inaczej się pracuje... :)

Serdecznie pozdrawiam i życzę Wam miłego tygodnia!Mam nadzieję, że znajdziecie chwilkę żeby podzielić się ze mną swoimi pomysłami!

A. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...