26 października 2014

JEST TAKIE MIEJSCE...


...które aż ciężko uwierzyć, że znajduje się w Polsce :) Nie to żebym była jakoś sceptycznie lub wręcz negatywnie nastawiona do tego co można znaleźć w naszym kraju, ale to miejsce zdecydowanie odbiega standardem od tego co widzimy na co dzień. Tym razem nie zabiorę Was do wnętrza, ale pokażę Wam jak przyjemnie, w nieziemskim otoczeniu i aktywnie można spędzać czas na zewnątrz w gronie znajomych, nieznajomych, rodziny, przyjaciół - z kim tylko chcecie! :D

W zeszłą sobotę wybrałam się na pole golfowe Sierra Golf Club znajdujące się na Pomorzu, a dokładnie w Pętkowicach (niedaleko Wejherowa). Jadąc tam myślałam sobie "Pole golfowe? Co tam może być tak nadzwyczajnego?" Ale myliłam się gruuuuubo.

Z tego miejsca chciałabym również i przede wszystkim serdecznie podziękować Panu Dyrektorowi Sebastianowi za niezwykle ciepłe i miłe przyjęcia oraz dzień pełen wrażeń z nutką, a raczej wręcz całą gamą luksusu.

Chyba zacznę od zdjęć bo to najlepiej odda moje zaskoczenie :)

W oczekiwaniu na trenera zażywałyśmy słońca (i szampana) na tarasie, z którego roztaczał się niesamowity widok na pole :)))
 
 
 
Następnie wraz z trenerami udałyśmy się na strzelnicę, gdzie przedstawiono nam krótką historię golfa oraz zapoznano ze sprzętem. Próbowałyśmy nawet trafić w piłkę ale chyba lepiej wychodziło nam pozowanie do zdjęć :D W tym miejscu wielkie podziękowania dla naszych trenerów - Roberta i Daniela, za wszystkie porady, uśmiech oraz nieziemską cierpliwość pod ostrzałem pytań tych mądrych i tych mniej :)
 

Ćwiczenia zakończyłyśmy na green point-cie czyli miejscu na polu, w którym golfiści kończą rozgrywki. Tu nawet stoczyłyśmy małą babską rywalizację, ale o wynikach nie będziemy informować :) A na koniec przejażdżka meleksami po całym polu golfowym. Jak to się mówi work hard, play hard :D Sebastian jeszcze raz dziękujemy za wszystko!!!

 

Ale żeby nie było, że tak całkiem zapomniałam o wnętrzach to w tym temacie również coś dla Was mam. Na sam koniec odwiedziłyśmy apartamentowiec znajdujący się na terenie klubu, który został oddany do użytku dwa tygodnie temu. W ofercie znajdują się mieszkania, które można kupić, ale też wynająć. Wystrój totalnie w moim stylu, więc szczerze rekomenduję :)


Więcej zdjęć możecie znaleźć na stronie klubu Sierra Golf Club. 

I ostatnie nie mniej ważne podziękowania (najlepsze zostawiłam na koniec!:) dla mojej Kochanej Renatki za babski weekend pełen luzu, śmiechu i wariactwa!!! :D A Wam gorąco polecam sport jakim jest golf i miejsce jakim jest Sierra Golf Club.

Z tym optymistycznym akcentem i uśmiechem na twarzy wracamy do....roboty! :P
Miłego tygodnia Kochani!

A.
 
Post jest moją subiektywną opinią i nie jest sponsorowany

1 komentarz:

  1. Świetne wnętrza mieszkań. Szczególnie ujęło mnie pierwsze zdjęcie: kolorystyka, duże okna tarasowe i ten okrągły stół!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...