28 października 2014

PRZYTULNA SYPIALNIA


w związku z tym, że przyszło mi się przeprowadzić do nowego miejsca i mieszkania, które nie jest nowe i które po raz pierwszy w życiu muszę wynajmować zmieniła się trochę moja filozofia dotycząca urządzania wnętrz. Oczywiście nadal musi być ładnie, ciepło i przytulnie ale teraz już nie za "wszelką cenę" :) Wychodzę z założenia, że jeżeli nie ma się zamiaru do końca życia mieszkać w wynajmowanym mieszkaniu tylko kiedyś postarać się o swoje lub jeśli nie wie się ile się spędzi czasu w danym miejscu nie warto za dużo o inwestować. Teraz staram się stworzyć miły kąt za pomocą elementów, które już posiadam lub takie które mogę nabyć NAPRAWDĘ niskim kosztem lub też takie, które wiem że będę mogła zabrać w dalszą drogę.


I tym sposobem dochodzę do sedna dzisiejszego tematu i sypialni. I wiecie co? Tam naprawdę wystarczy kilka poduszek, kapa lub kolorowa pościel i od razu się robi nastrojowo. Do tego parę zdjęć lub plakatów, których nie trzeba od razu oprawiać w ramki tylko użyć do tego kolorowych taśm i mamy dopełnienie dekoracji.
 
Zobaczcie kilka inspiracji, które znalazłam w internecie.
 Do takiej sypialni każdy się będzie zakradał żeby tylko móc położyć się na tak fajnym łóżku :) Jednego przyłapałam... :D


Źródło zdjęć: Pinterest --> tam też znajdziecie jeszcze więcej inspiracji.
W sumie to powinnam ten post wrzucić wieczorem żeby lepiej Wam się spało a tymczasem...

WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!

Ciekawe ile osób, które przeczyta ten post wróci wieczorem do domu i spojrzy inaczej na swoją sypialnię :) Parę poduszek, fajna pościel i taaaaaka zmiana. Polecam!!!
                      Miłego dnia wszystkim!
                               A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...