29 października 2014

GAZETKOWY BAŁAGANIK


Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam wszelkiego rodzaju magazyny, czasopisma, gazetki, ulotki- totalnie wszystko co związane jest z wnętrzami. I to nie tylko kupić, przeczytać, obejrzeć i wyrzucić. Najczęściej długo nie mogę się z nimi rozstać i ciągle wracam do tych ulubionych, które nieustannie walają się po całym domu. Postanowiłam poszukać czegoś co pomoże mi ogarnąć ten mój mały codzienny bałaganik. Także jeśli macie ten sam problem (przecież nie muszą to być zaraz gazetki wnętrzarskie :D ) to ten post zdecydowanie jest dla Was.

Rozwiązań mam kilka od tych praktycznych i funkcjonalnych, do tych mniej praktycznych ale oryginalnych bądź ładnie się prezentujących. Generalnie każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Mam też kilka propozycji dla "łazienkowych czytelników" choć sama nie uważam by było to najlepsze miejsce do składowania wszelkiego rodzaju prasy :) O dziwo tych łazienkowych inspiracji znalazłam całkiem sporo :DŹródło: Po więcej inspiracji zapraszam oczywiście na moj Pinterest gdzie znajdziecie również powyższe zdjęcia.

Nie wiem jak Wy, ale ja dziś wracam do domu i zabieram się za porządki! Inspirując Was inspiruje sama siebie :))) I to jest w tym najlepsze!!!

Miłego dnia, 

A.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...